P A V L O V A

İzmir Pavlova

Pasta hayatımızın birçok noktasında bizi mutlu eden yiyeceklerden birisidir. En mutlu olduğumuz anlarda aklımıza ilk gelen şeylerden birisi de pastadır. En üzgün olduğumuz anlarda aklımıza ilk gelen şeylerden birisi de çilekli pastadır. Sanki pastamızdan bir kaşık aldığımızda her şey geçecekmiş gibi gelir bize. Frambuazlı pasta, çilek pasta, böğürtlenli pasta ve bir çok çeşidiyle her anımızda bizi saran mutlu eden şeydir.

Çilekli pastadan bir kaşık alarak hayatınızda yaşadığınız zorlukları birkaç dakikada olsa unutup sadece ağzınızdaki tada odaklanacaksınız. Birkaç dakikada olsa hayatın zorluklarından yorgunluklarından uzaklaşabileceksiniz.

Pavlova olarak frambuazlı pasta, çilekli pasta, böğürtlenli pasta çeşitlerimizle tüm özel günlerinizde, doğum günlerinizde, evlilik yıl dönümleriniz de, mutlu olduğunuz anlarda, üzgün olduğunuz anlarda, 5 çaylarınızda, arkadaşlarınız için bir süpriz yapmak istediğinizde, evlilik tekliflerinizde, hayatınızdaki küçük süprizlerde ve küçük çocuğunuzun kocaman bakışları arasında her zaman bir pasta saklıdır.

Yazın sıcaklarında böğürtlenli bir pasta ile kendinizi mutlu hissettirebilir ve yaz meyvesinin tadını çıkarabilirsiniz. Çilekli pastamız ile çilek mevsiminde en güzel çilekler ile yapılmış çileğin kokusunun da yenebileceğini göreceksiniz. Her mevsim frambuazlı pastamızın tadına bakarak her özel anınızın keyfini çıkarabilir ve bir çatal pasta ile mutluluğu bulabilirsiniz.