P A V L O V A

İzmir Resimli Pasta

İzmir resimli pasta denildiğinde bu alanda en iyi pastanelerden birisi Pavlova’dır. İzmir resimli pasta istendiğinde istemiş olduğunuz resime göre belirlediğiniz boyutlarda pastalarınız yapılarak özenle size teslim edilir. İzmir şeker hamurlu pasta denildiğinde akla gelen Pavlova özel günleriniz, bebeğinizin doğum günlerinde, Düğün ve nişanlarda size uygun olacak şekilde şeker hamurundan şekiller ile pastanız yapılır ve size teslim edilir. İzmir figürlü pasta konusunda Pavlova olarak istediğiniz figürlerde bebek, kalp, balık, insan gibi birçok farklı şekilde figürler oluşturulur ve pastalarınızı süslerler.

İzmir resimli pasta, İzmir şeker hamurlu pasta, İzmir figrlü pasta denildiğinde akıllara sadece Pavlova gelir. Pavlova olarak sizin için özel günlerinizi süsleyecek olan pastalarınızı hazırlıyor ve zamanında size teslim ediyoruz.

Izmir figürlü pasta konusunda alanında uzman personelimiz ile size lezzetli ve profesyonel pastalar hazırlıyoruz. İzmir şeker hamurlu pastalarımızda size özel pastalarınızda istediğiniz renkleri ve görüntüyü kusursuz bir şekilde elde etmeye çalışıyor ve özel günlerinizde her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyoruz.

İzmir resimli pasta alanında ailenizin özel günlerinde ve sizin için önemli olan her günde yanınızdayız. Pastalarınızın üzerine istediğiniz görsel kusursuz bir şekilde işlenerek istediğiniz zamanda size teslim edilecektir.